قوانین و مقررات سایت

شرایط و ضوابط استفاده از سایت 

لطفا قوانین را با دقت مطالعه فرمائید و شما موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید.

۱- این سایت به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید. بنابراین اعضای آن نیز متقابلا ملزم به اجرای قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران هستند. ارائه مطالب آموزشی، اخبار در حوزه اقتصاد و بورس، ارائه تحلیل بازار و آموزش نرم افزار های تحلیل بازار سرمایه از موارد خدماتی این سایت است.

۲- متقاضیان ثبت نام به منظور بهره مندی از خدمات سایت با اختیار خود در این سایت ثبت نام کرده اند، و صحت  اطلاعات شخصی  وارده در هنگام ثبت نام را  تایید می نمایند.

تبصره۲-۱: در صورت مشخص شدن مغایرت در اطلاعات وارده با کاربران، مدیران سایت مختار به قطع ارتباط کاربر با سایت هستند.

تبصره ۲-۲: ثبت تصویر شخصی کاربر  در هنگام ثبت نام الزامیست. کاربرهای بدون تصویر شخصی حذف خواهند شد. لازم  عکس مورد نظر با کیفیت و چهره افراد در آن واضح باشد. افراد می بایست از عکسی استفاده کنند که ملزومات قانونی و شرعی در آن مد نظر قرار گرفته باشد.

۳- تحلیل ها و مطالب ارائه شده در این سایت جنبه آموزشی دارد. کاربران می بایست در خرید و فروشهای خود نهایت دقت را به عمل آورند و بر اساس تحلیل شخصی اقدام به معامله کنند. از اینرو این سایت و مسئولین آن در قبال ضررهای احتمالی کاربران سلب مسئولیت می کنند.

۴- استفاده از الفاظ رکیک، ناسزا، فحش در چتها موجب حذف کاربر خواهد شد.

۵- مباحث سیاسی، توهین به مقدسات موجب حذف کاربر خواهد شد.

۶- مسئولیت محتوای که بر روی وب سایت قرار می دهید بر عهده شما است.

۷- شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.

تبصره ۷-۱- استفاده از مطالب آموزشی و باز نشر آن البته با ذکر منبع بلا مانع است.

تبصره ۷-۲- استفاده از وبسایت و مطاب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:

الف- برای اهداف غیر قانونی.

ب- ارائه اطلاعات به دیگران و اخذ وجه بابت آن.

ج- اضافه کردن مطالب شخصی به آنها.

۸-ممکن است در گذر زمان بر اساس اتفاقات رخ داده، قوانین و مقررات سایت تغییر کند. زمانی که این شرکت شرایط و ضوابط را بروزرسانی کرد، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار تریب اثر داده می‌شود.

۹- عضویت شما در سایت شرکت ، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر نمی باشد و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد.

  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :